Suknie Ślubne


Agnieszka LakowskaKomis Ślubny AGAHOME

KOLEKCJA 2019

SPACER 360

14 POWODÓW DLACZEGO MY

MODELE Z EKSPOZYCJI POJEDYNCZE SZTUKI

SUKNIE ZA 500 ZŁOTYCH

SUKNIE KOMIS

DODATKI

OFERTA

JAK WSTAWIĆ SUKNIĘ

KONTAKT

SALON PROWADZI SPRZEDAŻ POJEDYNCZYCH EGZEMPLARZY
SUKIEN NOWYCH MODELI Z EKSPOZYCJI,
SUKIEN Z KOMISU

14 POWODÓW DLACZEGO NALEŻY NAS WYBRAĆ1.Jesteśmy dla Państwa już od 11 lat .Dlatego możemy Państwu doradzić-prosimy zadzwonić umówić się na wizytę a pomożemy w wyborze. Naszą działalność prowadzimy od 2006 roku, początki działalności były nad kinem Femina w Komisie Ślubnym AGA. Specjalizujemy się w prowadzeniu komisu i sprzedaży sukien ślubnych, dodatków. Posiadamy zaplecze krawieckie oraz specjalistyczną pralnię.

2.Każdą oferowaną usługę wykonujemy najrzetelniej jak potrafimy. Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za świadczone przez nas usługi.

3.Na przyszłe Panny Młode czeka u nas profesjonalna i kompetentna obsługa z wieloletnim doświadczeniem, cennymi radami i indywidualnym podejściem. Wiemy, że wybór sukni ślubnej to niezwykłe wydarzenie, w którym my również mamy swój udział.

4.Nasza oferta różni się od pozostałych salonów ślubnych ponieważ oferujemy suknie ślubne w pojedynczych egzemplarzach są to modele z wieszaczka dostępne od ręki. Oferujemy suknie nowe modele z ekspozycji, oraz suknie z komisu od 500 złotych. Suknie z komisu sprzedajemy często w kompletach z dodatkami : welonem, bolerkiem ,halką. Mogą Państwo w ten sposób zaoszczędzić pewną sumę pieniędzy.

5.Kupno sukni z ekspozycji oraz komisu ma same plusy. Klientka widzi jaką suknie kupuje. Nie martwi się czy jej zamówiona suknia przyjdzie na czas ,zdarza się że suknia przychodzi kilka dni przed ślubem. Jest spokojna jeśli chodzi o rozmiar bez obaw że zamówiona suknia będzie za mała lub za duża. Jest pewna że koronka na sukni i inne detale będą takie same jak w wymarzonej sukni. Kupując gotową suknie możemy spać spokojnie. Po zakupie suknie można zabrać że sobą do domu i spokojnie czekać na zbliżającą się datę naszego ślubu, lub zostawić suknie w salonie.

6. Miesiąc przed ślubem idealnie dopasujemy suknie w naszej pracowni krawieckiej. Dokonamy modyfikacji na życzenie klientki. Dobierzemy dodatki do sukni. Nasza specjalistyczna pralnia zadba o to aby suknia była świeża i pachnąca. Już po ślubie po raz kolejny zapraszamy z suknią do naszej pralni aby suknia dalej mogła przynosić szczęście komuś innemu. W cenie prania dokonamy małych napraw i renowacji sukni.

7.W stu procentach dotrzymujemy realizacji terminów usług. Poprawki krawieckie czas realizacji to 14 dni roboczych. Usługa ekspresowa 3 dni robocze płatna 300 złotych.Pranie czas realizacji 7 dni roboczych. Usługa ekspresowa 3 dni robocze płatna 100 złotych. Niska cena zawsze wiąże się z niską jakością proponowanych usług.

8.Jakość oferowanych przez nas usług przed i po zakupie sukni jest u nas na najwyższym poziomie, ponieważ zależy nam na Państwa zadowoleniu.

9.Rzetelnie informujemy o cenach produktów i oferowanych usług przed zakupem ,dzięki temu nasza współpraca staje się idealna.

10.Oferowane suknie są w stanie idealnym bez uszkodzeń. Stawiamy na jakość nie na ilość.

11.Po sprzedaży sukni komisowej pieniądze przelewamy na konto klientki tego samego dnia.

12.Po zakupie nie są Państwo sami. Prosimy o kontakt z nami jeśli zaistniał problem zrobimy wszystko by pomóc go rozwiązać. Kupując w naszym sklepie maja Państwo gwarancję i pewność ze każdego naszego klienta otaczamy pomocą i wsparciem.

13.Sytuacje sporne staramy się rozwiązywać na korzyść klienta bez zbędnych formalności ,szybko i sprawnie.

14.Różnimy się od innych salonów ponieważ w naszej ofercie mamy suknie we wszystkich rozmiarach od 32 do 50.Suknie są w bardzo atrakcyjnych cenach od 500 złotych do 2400 złotych.

Jesteśmy szczęśliwi że obdarzają nas Państwo swoim zaufaniem. Kupując suknie w naszym salonie i powiększają Państwo grono naszych zadowolonych klientów .Copyright 2013 All Rights Reserved ©